Hubnutí do plavek

publikováno 19.04.2022 | čtení na 15 minut

Možná máte doma venkovní bazén a tak určitě odpočítáváte dny, kdy bude sluníčko hřát natolik, abyste si vyšli jen tak v plavkách ven a mohli si zaplavat první tempa. Třeba svůj bazén nemáte, ale těšíte se, až se objeví zpráva, že je místní koupaliště otevřené. Ale co když Vás brzdí sebevědomí? Co když Vám přecejen po Vánocích zůstaly nějaké kilogramy navíc a vy se jich i přes cvičení nemůžete jen tak zbavit? Nevěště hlavu, ještě je čas!

Každý jsme jedinečný a na každého působí něco jiného. S každou dietou, do které se pustíte, je potřeba přidat denně dostatek pohybu, ale i spánku. Je tedy potřeba tělo dostatečně zatížit, ale i regenerovat. Proto skutečně vybírejte dietní program i aktivní pohyb takový, aby vše vyhovovalo vám a nechejte si poradit od odborníků, pokud si nebudete vědět s něčím rady. Nevhodným cvičením nebo nevhodně zvolenou drastickou dietou si totiž můžete i ublížit nebo přivodit zdravotní problémy a to samozřejmě nechcete.

Zkuste to například s programem BODY MISSION NA 28 DNÍ od společnosti LR

Tato série produktů se skládá z dietních jídel, programu i pomůcek, díky kterým dosáhnete vysněné postavy, za tak krátkou dobu.
Můžete si pořídit například kompletní pack s názvem LR LIFETAKT FIUACTIV 28 denní BODY MISSION, který obsahuje komplexně všechny produkty a programy, díky kterým bude hubnutí jedna radost, můžete si ale pořídit třeba jen konkrétní produkt z této řady, který bude doplňkem vaší současné stravovací i pohybové aktivity. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, jistě vám velmi ráda pomůže naše LR poradkyně Aneta Vetrová.

blog-velikonoce_dekorace-image01.jpg

Co vše nabízí program BODY MISSION?

Chutná jídla, která si připravíte snadno a rychle:
Instantní nápoj Figuactiv různých příchutí (jahoda - banán, vanilka, latté macchiatto), ze kterého si budete dělat koktejl.
Instantní polévka (bramborová, rajská, zeleninová)
Tyčinka s příchutí (nugátovou, karamelovou, jahodovo-jogurtovou)

Další doplňky, které lze při redukci váhy užívat:
Tablety Pro Balance (dodávají tělu cenné zásadité minerály a stopové prvky)
Bylinný odtučňovací čaj (nezbytný doplněk v případě rýsování postavy, který může pomoci s neutuchající chutí k jídlu).
Vanilkový nápoj v prášku - Protein Power Jako pomocníka pro výrobu a míchání koktejlů oceníte praktický šejkr včetně dózy.


Nevíte si s produkty rady?
Ahoj, moje jméno je Aneta a jsem nezávislý partner značky LR. Nabízím Vám bezplatnou možnost konzultace ohledně produktů značky LR, dávkování a složení. Pomůžu Vám s prevencí a poradím s vhodnou kombinací produktů pro Vaše potíže. Úzce spolupracuji s odborníky a lékaři firmy LR.
Nebojte se mě zkontaktovat emailem: aneta.vetrova@papera.cz.

 

Nabídku značky LR najdete ZDE