Jak se namotivovat tak, aby mi to vydrželo?

publikováno 02.09.2022 | čtení na 15 minut

V dnešním článku se vám pokusím předat pár tipů ohledně dlouhodobé motivace. Motivace funguje stále na stejném principu, tím pádem se článek hodí pro každého a nezáleží na tom, zda se motivujete ke cvičení a hubnutí, nebo třeba k učení.

Jak vybrat správný sešit?

publikováno 26.08.2022 |

V dnešním článku se dozvíte, jak se zorientovat ve velikostech a číslování sešitů a také jaké máte možnosti uvnitř sešitu. Na konci článku vám poradím i pár tipů, jak udržet sešit upravený po celý školní rok. Možná se to nemusí zdát tak důležité, ale to, do jakého sešitu co píšete, může ovlivnit celkovou úpravu a i to, jak se vám následně bude ze zápisků učit.

Jak vybrat školákovi správné psací pero?

publikováno 19.08.2022 | čtení na 15 minut

Dnešním tématem bude zdánlivě lehký úkol, a to výběr správného psacího pera. Nastal u vás doma den D, kdy se mění obyčejná tužka za opravdové pero? Pak je tento článek přesně pro vás! Výběr pera, hlavně toho úplně prvního, je opravdu důležitý, protože proces učení psaní je jedním z klíčových aspektů ve vývoji dítěte. Nenechte se ale vyvést z míry, v článku vám představím základní typy per a rozhodování a vybírání bude zase o něco jednodušší.

Školní tašky OXY BAG

publikováno 12.08.2022 | čtení na 15 minut

Výběr té správné aktovky pro vašeho školáka může být oříšek. Děti chtějí mít často všechny školní pomůcky v jednom designu, rodiče ale trvají především na kvalitě a pohodlí. Taky to znáte? Od pobíhání po celém městě a hledaní těch správných odstínů barev, které k sobě budou nejlépe ladit, vás vysvobodí český výrobce školních potřeb OXY BAG.

publikováno 05.08.2022 | čtení na 15 minut

Léto k nám už opět pomalu přichází a s ním i chuť a nálada na výlety, nové zážitky a poznání. Jak si letní výlet užít, ať už vyrazíte kamkoliv a s kýmkoliv? To se dozvíte v našem článku!

publikováno 29.07.2022 | čtení na 15 minut

Grilování k létu určitě neodmyslitelně patří! Vzhledem k tomu, že léto už je zase zpět, jsem si pro vás dnes připravila článek právě o grilování. Dočtete se zde, co by se vám všechno mohlo hodit a na závěr tip na recept, kterým nadchnete všechny hosty.